BartLoomans

23-9-2021

Met veel trots presenteert VRinSCHOOL de nieuwste aanwinst Bart Loomans. We zijn erg blij om deze getalenteerde videomaker aan het team toe te voegen. Zijn vaardigheden op het gebied van filmproductie, ervaring op het gebied van Virtual Reality en creativiteit zorgen voor een mooie match.

Bart legt zijn keuze als volgt uit: ‘Als voetballiefhebber en videomaker mogen werken in het Education Centre bij het Philips Stadion. Oftewel: ik was vanaf het eerste sollicitatiegesprek direct enthousiast en kan niet wachten om te starten! De ontwikkelingen rondom Virtual Reality volg ik op de voet en nu mag ik professioneel een bijdrage gaan leveren. Erg leuk om een start te maken bij een innovatief bedrijf dat ook maatschappelijk impact heeft rondom educatie. Vanaf 1 oktober ben ik te vinden in het Education Centre en bij vragen kun je altijd contact met me opnemen via bart@vrinschool.nl of 0643990962.’

‘In de gesprekken die we hebben gevoerd met Bart, waren we meteen enthousiast. In verband met de groeiende VR E-Learnings die we maken binnen onderwijsinstellingen en bedrijven, is expertise en focus op het gebied van VR productie zeer belangrijk. Door de toevoeging van Bart in ons team, verhoogt de kwaliteit en focus rondom VR E-Learnings producties  voor onze merken VRinSCHOOL en VRinWORK ‘ aldus Tom Aerts.

© Copyright - VRinSCHOOL © 2017 | PSV-laan 81, 5616 LX Eindhoven | KVK-nummer 58404538 | BTW nummer NL002312125B67 - Privacy en cookiebeleid
× Hoe kan ik je helpen?